♫♪Jonas Brothers♫♪
HEY BABY! Esti PARANOID si crezi ca nu mai e nimeni ca tine? Te inseli! Vrei sa fii MUCH BETTER si nu e nimeni care sa te asculte? Atunci vino si spune-ne WHAT DID HE/SHE DO TO YOUR HEART?! Lasa POISON IVY deoparte, TURN RIGHT si hai FLY WITH US, sa incepem un WORLD WAR 3! BLACK KEYS vor disparea doar daca vom KEEP IT REAL! DON'T SPEAK despre ce s-a intamplat BEFORE THE STORM, caci te vom CHARGE FOR THE CRIME. So KEEP IT REAL and KEEP THE FUN!
Lista Forumurilor Pe Tematici
♫♪Jonas Brothers♫♪ | Inregistrare | Login

POZE ♫♪JONAS BROTHERS♫♪

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
andreea_bianca24
Femeie
24 ani
Mures
cauta Barbat
24 - 58 ani
♫♪Jonas Brothers♫♪ / Fan Arts / Adina`s Poems..Broken Hearted girl Moderat de *Boo`s*, • Bizarre.Girl •, •CryZ•Loves•You•
Autor
Mesaj Pagini: 1
***Joe's Angel***
A little bit longer

Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
mMam gandit sa`mi pun si eu aici poeziile..facute din prea multa suferinta:-< nu sunt chair foarte reusite:-s

->E chiar asa de greu sa spui “te iubesc”?
   Ma uit la tine si simt ca ma topesc
   Doar acea privire…
   Cu care m`ai castigat
   Ma face sa plang neincetat
   Te uiti la mine...imi zambesti…
   Dar tot ce vrei e sa ma umilesti

->Si inca ma mint ca nu mai vreau dragostea ta
   Dar inca ma gandesc la tine si te vad cu ea
   Tot ce imi apare in minte e imaginea aia
   Parfumul tau inca il simt
   Saruturile tale dulci in semn de alint
   Un zambet dulce, o privire rea
   Cu doua cuvinte o sa fiu din nou a ta

->De ce trebuie sa sufar pentru ca te iubesc?
   De ce trebuie sa plang atunci când iti vorbesc?
   De ce faci sa ma doara iar ei ii zambesti?
   Dragostea mea chiar n`o pretuiesti?

->“A fost doar un joc…uita`te la tine”
   Astea au fost cuvintele ce mi`au ramas in minte
   Nici nu stii cat am doar când te privesc
   Si in bratele tale pe ea o zaresc

->Imi spui ca sunt o copila
   Ca`n fata ta nu fac un ban
   Dar de ce când ma zaresti imi zambesti sarmant?
   Te uiti in ochii mei si zaresti ceva…
   E doar ura ce vesnic ti`o voi purta

->Poate ca te mai iubesc dar nu`mi mai pasa...
   Poti sa te vezi cu ea...
   Faci ce vrei cu viata ta
   Stau si ma uit..te privesc din casa
   Inca te vad...Cum stateai pe terasa...
   Imi zambeai dulce...
   Lucruri frumoase`mi spuneai..
   Dar doar tu stiai ce simteai

->Doua cuvinte,8 litere..Sunt pline de sentimente
   O privire,2 zambete ...Sunt pline de durere
   Tot ce stii e sa minti
   Iti place sa ma vezi varsand lacrimi fierbinti
   Acum, tot ce simt
   Este ca usor ma sting
   Sub privirea ta,
   Iar tu o ai in brate pe ea

->Stau intinsa in zapada si privesc spre cer
   Si te vad pe tine ,sub un chip de inger
   Inca sufar,inca te iubesc
   Doar pentru tine simt ca ma topesc
   Vantul rece adie usor
   Iar eu sufar si simt ca mor
   Vreau sa ma sting,vreau sa te ating
   Inca te doresc..inca te iubesc

->Si daca as muri
   Cum ai reactiona?
   Daca nu as trai
   Poate ca ti`ar pasa...
   si tot ce iti doresti
   Este sa ma distrugi
   si tot ce pretuiesti
   Sunt niste mari minciuni


_______________________________________
Wanna die...Can you kill me???

pus acum 16 ani
   
Anna.Maria
Admin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 13773
Wow..e superb :X


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
• Bizarre.Girl •
Moderator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
uau 
imi place foarte mult 
felicitari :-)


pus acum 16 ani
   
•CryZ•Loves•You•
Moderator

Din: In NickJ Pants :)
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3911
ce super sunt...;x
minunate;x
sa mai faci;x


_______________________________________
B is for bouncing  O is for opportunity
U is for unity  N is for nutrition
C is for comunity  E is for EVERYBODY




pus acum 16 ani
   
• Bizarre.Girl •
Moderator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
cred ca erai cu adevaat trista cand ai scris-o 

pus acum 16 ani
   
***Joe's Angel***
A little bit longer

Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
da..in ultimul timp sufar foarte mult:|

va multumesc pentru pareri><chiar conteaza

new:

o poezie mai lunga

Mereu imi distrugi visele
Mereu imi iei sperantele
Pleci zambindu`mi sictirit
Si din nou m`ai cucerit

Imi spui un cuvant
Cel mult o fraza
Esti prea ocupat …
Ca te filmeaza


Tu esti vedeta, eu`s un nimic
Banii nu conteaza!
Chiar nu asculti ce`ti zic?

Si tie asta iti place
Inteleg...Ea te atrage
Dar nu e diferita…
E doar mai sictirita

Usor ma apropii
Nu vreau sa plang din nou
Citesc in ochii tai
Ca`s pe post de tablou
Ma`mpachetezi frumos
Ca sa te poti mandri
Iar la sfarsit …
Tot eu voi suferi


si cv scurt

Si tot ce imi doresc acum este sa mor
Habar n`are cat ma doare sa`l vad cu ea in dormitor
Si asa de mult mi`ar placea
Sa fiu intinsa in fata sa
Iar el sa rada..sa nu`I pese
Si eu sa`l privesc sa vreau sa nu ma lase
Si printre lacrimile amare sa ma sting usor
Doar 2 cuvinte sa`I mai zic si apoi sa mor


_______________________________________
Wanna die...Can you kill me???

pus acum 16 ani
   
• Bizarre.Girl •
Moderator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860

Doamne.. ce poezie trista
Si foarte frumoasa.
Stii, tu prin poezile astea spui adevarul.
Ca urmare a ceva ce ai suferit tu.
Sunt persoane care scriu despre chestii de genu si nici macar nu au trait asa ceva, si de aceea nu le face asa de speciale, pt ca nu au pus suflet cand au scris-o.
Eu nu mai scriu poezii, pt ca nu prea sufar sau ceva de genu si nu am despre ce scrie, ei bine.. nu pot scrie ca sunt foarte stresata cu scoala si nu am timp nici sa respir 
Foarte frumoase amandoua, ai felicitarile mele , mai exerseaza, o sa scrii si mai frumos ... chiar sunt minunate, te mai felicit inca o data 


pus acum 16 ani
   
***Joe's Angel***
A little bit longer

Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
vai multumesc mult...chiar sunt facute din suferinta....apreciez parerile tale ..adica ale voastre..la toate....

_______________________________________
Wanna die...Can you kill me???

pus acum 16 ani
   
***Joe's Angel***
A little bit longer

Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
new:

Stau singura in lumea mea
Si te privesc cum o alinti pe ea
Iar pe mine cu dispret ma privesti
Tot ce stii e sa ma dispretuiesti
Dar nu realizezi ca ea nu te vrea
Asta e daor un moft...sa fii cu ea
Vrei doar sa ma chinui
Sa vezi daca o sa continui...
Sa sufar in tacere
Iar inima sa continuie sa`mi spere
Ca poate intr`o alta zi
Eu nu voi mai suferi


_______________________________________
Wanna die...Can you kill me???

pus acum 16 ani
   
• Bizarre.Girl •
Moderator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
uau, frumoasa si asta.
Dar ar trebui sa compui si poezii unde sa-ti arati frustarile. Nu doar suferinta.
Nu spune doar ca: eu stau si te vad cu ea in brate. Spune ceva de genu: esti un frustrat si nu ai stiut sa ma pretuiesti, critica. Nu iti arata suferinta.


pus acum 16 ani
   
***Joe's Angel***
A little bit longer

Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
ms de sfat:X

voi incerca)


_______________________________________
Wanna die...Can you kill me???

pus acum 16 ani
   
• Bizarre.Girl •
Moderator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
ok, abia astept :-D

pus acum 16 ani
   
***Joe's Angel***
A little bit longer

Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
ceva nou...pe seama asazisilor "prieteni

Fara prieteni,fara iubire
Tot ce vreau acum e o dulce despartire
Pentru ca doar eu stiu cat ma doare
Sa va privesc doar de la departare
Si credeam ca si voi ma iubiti
Ca totul e reciporc si ca nu ma mintiti


_______________________________________
Wanna die...Can you kill me???

pus acum 16 ani
   
• Bizarre.Girl •
Moderator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860

pur si simplu o ador 


pus acum 16 ani
   
***Joe's Angel***
A little bit longer

Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
mersi><

_______________________________________
Wanna die...Can you kill me???

pus acum 16 ani
   
***Joe's Angel***
A little bit longer

Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
asta am uitat sa v`o pun..e de marti sau miercuri :-??


Si am realizat ca nu mai am nimic
Ma gandesc la acea noapte si vad cum te pierd spre rasarit
Pleci de langa mine, te intalnesti cu ea
Pentru tine iubirea niciodata nu va exista

Te vreau,te doresc
Si incerc usor spre tine sa pasesc
DAr ceva ma tine
Parca ar fi un perete intre mine si tine

Iti place sa`mi zambesti
Cu privirea sa ma cuceresti
Apoi sa ma faci sa plang
Sa ma pierd incet in adanc


_______________________________________
Wanna die...Can you kill me???

pus acum 16 ani
   
• Bizarre.Girl •
Moderator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
uau, tu faci poezii pe banda rulanta )
frumoase evident


pus acum 16 ani
   
***Joe's Angel***
A little bit longer

Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
DA cam asa cv))

va pun mai tarziu inca una)facuta azi in ora de civica))

ms><


_______________________________________
Wanna die...Can you kill me???

pus acum 16 ani
   
• Bizarre.Girl •
Moderator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
tu faci poezii in ore )

abia astept :X


pus acum 16 ani
   
***Joe's Angel***
A little bit longer

Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
Pai da) atunci imi vien inspiratia ))

deci dupa cum am promis uite`o ))

Am nevoie de tot ce am pierdut
Mi`e dor de tine
Vreau un nou inceput
Imi doresc sa ma iubesti
Vreau sa ma pretuiesti
Dulce sa imi zambesti
Si din nou sa ma cuceresti

MI`am pierdut si prietenii
Pe care ii iubeam
Credeam ca cel mai bine
Cu ei ma`ntelegeam
DAr ei m`au tradat..
Din nou m`au mintit...
sic and am avut nevoie
Ei m`au parasit

Nu mai am familie
Nu mai am parinti
Sutn singrua pe drumuri
Si strang tare din dinti

Iar tot ce mi`a ramas este muzica
Am doar microfonul si chitara mea
Doar versurile ma ajuta sa ma opresc din plans
Iar ritmul ma ajuta sa il visez frumos


_______________________________________
Wanna die...Can you kill me???

pus acum 16 ani
   
• Bizarre.Girl •
Moderator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
asta e cea mai tare :X

pus acum 16 ani
   
***Joe's Angel***
A little bit longer

Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
mersi><:*

new:

In ochii tai e ura
O vad când ma privesti
Nu mai esti tipul ala
Pe care il iubesc

Ai atatea defecte…
Esti doar un nesimtit
Te doresc mii de fete
Dar esti de neatins

Usor te`ndepartezi…
De langa mine pleci
Chiar dac`o sa te schimbi
N`o sa te mai doresc


_______________________________________
Wanna die...Can you kill me???

pus acum 16 ani
   
• Bizarre.Girl •
Moderator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
uau, si asta imi plac ela nebunie :X
bravo
sa mai pui ':X:X:X


pus acum 16 ani
   
***Joe's Angel***
A little bit longer

Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
o sa mai fac si o sa pun

_______________________________________
Wanna die...Can you kill me???

pus acum 16 ani
   
• Bizarre.Girl •
Moderator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
ok, abia astept :X

XoXoXo 


pus acum 16 ani
   
***Joe's Angel***
A little bit longer

Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
Cateva mai noi:

->Nu stiu ce sa mai fac
Pentru a`ti fi pe plac
Asa esti mereu…
Te multumesti prea greu.

Este asa ciudat,
Cat de mult te`ai schimbat.
Cat de urat vorbesti
Stii doar sa ma jignesti

A trecut doar o zi
Si deja nu mai stii
Cum este sa iubesti
Si sa ma pretuiesti

->In ochii tai e ura
O vad când ma privesti
Nu mai esti tipul ala
Pe care il iubesc
Ai atatea defecte…
Esti doar un nesimtit
Te doresc mii de fete
Dar esti de neatins
Usor te`ndepartezi…
De langa mine pleci
Chiar dac`o sa te schimbi
N`o sa te mai doresc

->Ai o fata de prost
Nu mai ai niciun rost.
Nu stii sa pretuiesti
Iubirea ce`o primesti.
Invidia te roade
Prostia te arde
Ramai fara nimic
Razand ca un tampit

->Vocea ta calda,plina de iubire
Ma trezeste dimineata din amnezie.
Ma face sa`ti zambesc
Bland sa te privesc
Usor sa`ti soptesc
Un sincer “te iubesc”

Ochii tai mari,stralucesc sia cum
Mi`I imaginez atunci când merg singura pe frum.
Imi apari in vis
Esti de nedescris
Dispari in abis
Destinul mi l`ai rescris

Nu vreau sa te pierd,
Nu vreau sa dispari,
Inima`mi arde in focuri mult prea mari.
Te`ndepartezi usor,ma faci sa vreau sa mor.
Vreau sa te am la mine`ndormitor


_______________________________________
Wanna die...Can you kill me???

pus acum 16 ani
   
• Bizarre.Girl •
Moderator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
prima imi place cel mai mult :X

pus acum 16 ani
   
***Joe's Angel***
A little bit longer

Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
mersi:X

_______________________________________
Wanna die...Can you kill me???

pus acum 16 ani
   
• Bizarre.Girl •
Moderator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
sa mai pui 

pus acum 16 ani
   
***Joe's Angel***
A little bit longer

Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
Ai primit ce ti`ai dorit…
M`ai distrus complet…
Stau in fata ta si te privesc innocent
Nu vreau sa mai sufar,
Nu vreau sa mai plang…
Vreau sa`ti mai spun un singur cuvant

Mi`ai promis c`o sa fie bine
Ca n`o sa ma parasesti
Dar zilnic ma lasi balta
Si ma dispretuieste

Erai asa dulce la început
Inca`mi aduc aminte cum te`am cunoscut…
Dar te`ai schimbat,nu et mai recunosc
Acum vreau sa dispari pentru ca te urasc


_______________________________________
Wanna die...Can you kill me???

pus acum 16 ani
   
• Bizarre.Girl •
Moderator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860

super


pus acum 16 ani
   
Anna.Maria
Admin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 13773
Wow..toate sunt faine rau <3

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
***Joe's Angel***
A little bit longer

Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
Mersi fetele><:*

Asta a fost facuta din suferinta profunda

Dupa ce 2 saptamani s`a purtat ca si cum ma place ...o saptamana nu m`a mai salutat..apoi a inceput sa ma salute din nou si in ziua in care am scriso el a venit cu o fufa si s`a sarutat cu ea exact in fata mea si ei nici macar nu`s impreuna


_______________________________________
Wanna die...Can you kill me???

pus acum 16 ani
   
• Bizarre.Girl •
Moderator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
Cred ca tipul te joaca pe degete.
Scuze ca iti spun dar asta e adevarul. Si el isi da seama de asta.
Un mic sfat? Nu mai suferi pt el, sau macar nu ii mai arata ca suferi si incearca sa-l uiti, pt ca din cate mi-ai zis, am dedus ca este un magar


pus acum 16 ani
   
***Joe's Angel***
A little bit longer

Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
Ai mare dreptate

Mersi de sfat..o sa incerc sa fac asta


_______________________________________
Wanna die...Can you kill me???

pus acum 16 ani
   
• Bizarre.Girl •
Moderator

Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
ma bucur ca te pot ajuta
zambeste, nu mai fi asa trista, viata e frumoasa [ pt mine nu e deoarece ma confrunt cu o gramada de probleme dar pt unii este :d]


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la