♫♪Jonas Brothers♫♪
HEY BABY! Esti PARANOID si crezi ca nu mai e nimeni ca tine? Te inseli! Vrei sa fii MUCH BETTER si nu e nimeni care sa te asculte? Atunci vino si spune-ne WHAT DID HE/SHE DO TO YOUR HEART?! Lasa POISON IVY deoparte, TURN RIGHT si hai FLY WITH US, sa incepem un WORLD WAR 3! BLACK KEYS vor disparea doar daca vom KEEP IT REAL! DON'T SPEAK despre ce s-a intamplat BEFORE THE STORM, caci te vom CHARGE FOR THE CRIME. So KEEP IT REAL and KEEP THE FUN!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
♫♪Jonas Brothers♫♪ | Inregistrare | Login
POZE ♫♪JONAS BROTHERS♫♪
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: andreea_bianca24
 | Femeie 24 ani Mures cauta Barbat 24 - 58 ani |
|
***Joe's Angel***
A little bit longer
 Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
|
|
mMam gandit sa`mi pun si eu aici poeziile..facute din prea multa suferinta:-< nu sunt chair foarte reusite:-s
->E chiar asa de greu sa spui “te iubesc”? Ma uit la tine si simt ca ma topesc Doar acea privire… Cu care m`ai castigat Ma face sa plang neincetat Te uiti la mine...imi zambesti… Dar tot ce vrei e sa ma umilesti
->Si inca ma mint ca nu mai vreau dragostea ta Dar inca ma gandesc la tine si te vad cu ea Tot ce imi apare in minte e imaginea aia Parfumul tau inca il simt Saruturile tale dulci in semn de alint Un zambet dulce, o privire rea Cu doua cuvinte o sa fiu din nou a ta
->De ce trebuie sa sufar pentru ca te iubesc? De ce trebuie sa plang atunci când iti vorbesc? De ce faci sa ma doara iar ei ii zambesti? Dragostea mea chiar n`o pretuiesti? ->“A fost doar un joc…uita`te la tine” Astea au fost cuvintele ce mi`au ramas in minte Nici nu stii cat am doar când te privesc Si in bratele tale pe ea o zaresc
->Imi spui ca sunt o copila Ca`n fata ta nu fac un ban Dar de ce când ma zaresti imi zambesti sarmant? Te uiti in ochii mei si zaresti ceva… E doar ura ce vesnic ti`o voi purta
->Poate ca te mai iubesc dar nu`mi mai pasa... Poti sa te vezi cu ea... Faci ce vrei cu viata ta Stau si ma uit..te privesc din casa Inca te vad...Cum stateai pe terasa... Imi zambeai dulce... Lucruri frumoase`mi spuneai.. Dar doar tu stiai ce simteai
->Doua cuvinte,8 litere..Sunt pline de sentimente O privire,2 zambete ...Sunt pline de durere Tot ce stii e sa minti Iti place sa ma vezi varsand lacrimi fierbinti Acum, tot ce simt Este ca usor ma sting Sub privirea ta, Iar tu o ai in brate pe ea
->Stau intinsa in zapada si privesc spre cer Si te vad pe tine ,sub un chip de inger Inca sufar,inca te iubesc Doar pentru tine simt ca ma topesc Vantul rece adie usor Iar eu sufar si simt ca mor Vreau sa ma sting,vreau sa te ating Inca te doresc..inca te iubesc
->Si daca as muri Cum ai reactiona? Daca nu as trai Poate ca ti`ar pasa... si tot ce iti doresti Este sa ma distrugi si tot ce pretuiesti Sunt niste mari minciuni
_______________________________________ Wanna die...Can you kill me???
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Anna.Maria
Admin
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 13773
|
|
Wow..e superb :X
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
• Bizarre.Girl •
Moderator
 Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
|
|
uau imi place foarte mult felicitari :-)
|
|
| pus acum 16 ani |
|
•CryZ•Loves•You•
Moderator
 Din: In NickJ Pants :)
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3911
|
|
ce super sunt...;x minunate;x sa mai faci;x
_______________________________________ B is for bouncing O is for opportunity U is for unity N is for nutrition C is for comunity E is for EVERYBODY

|
|
| pus acum 16 ani |
|
• Bizarre.Girl •
Moderator
 Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
|
|
cred ca erai cu adevaat trista cand ai scris-o 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
***Joe's Angel***
A little bit longer
 Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
|
|
da..in ultimul timp sufar foarte mult:|
va multumesc pentru pareri> <chiar conteaza
new:
o poezie mai lunga
Mereu imi distrugi visele Mereu imi iei sperantele Pleci zambindu`mi sictirit Si din nou m`ai cucerit
Imi spui un cuvant Cel mult o fraza Esti prea ocupat … Ca te filmeaza
Tu esti vedeta, eu`s un nimic Banii nu conteaza! Chiar nu asculti ce`ti zic?
Si tie asta iti place Inteleg...Ea te atrage Dar nu e diferita… E doar mai sictirita
Usor ma apropii Nu vreau sa plang din nou Citesc in ochii tai Ca`s pe post de tablou Ma`mpachetezi frumos Ca sa te poti mandri Iar la sfarsit … Tot eu voi suferi
si cv scurt
Si tot ce imi doresc acum este sa mor Habar n`are cat ma doare sa`l vad cu ea in dormitor Si asa de mult mi`ar placea Sa fiu intinsa in fata sa Iar el sa rada..sa nu`I pese Si eu sa`l privesc sa vreau sa nu ma lase Si printre lacrimile amare sa ma sting usor Doar 2 cuvinte sa`I mai zic si apoi sa mor
_______________________________________ Wanna die...Can you kill me???
|
|
| pus acum 16 ani |
|
• Bizarre.Girl •
Moderator
 Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
|
|
Doamne.. ce poezie trista Si foarte frumoasa. Stii, tu prin poezile astea spui adevarul. Ca urmare a ceva ce ai suferit tu. Sunt persoane care scriu despre chestii de genu si nici macar nu au trait asa ceva, si de aceea nu le face asa de speciale, pt ca nu au pus suflet cand au scris-o. Eu nu mai scriu poezii, pt ca nu prea sufar sau ceva de genu si nu am despre ce scrie, ei bine.. nu pot scrie ca sunt foarte stresata cu scoala si nu am timp nici sa respir Foarte frumoase amandoua, ai felicitarile mele , mai exerseaza, o sa scrii si mai frumos ... chiar sunt minunate, te mai felicit inca o data 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
***Joe's Angel***
A little bit longer
 Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
|
|
vai multumesc mult...chiar sunt facute din suferinta....apreciez parerile tale ..adica ale voastre..la toate....
_______________________________________ Wanna die...Can you kill me???
|
|
| pus acum 16 ani |
|
***Joe's Angel***
A little bit longer
 Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
|
|
new:
Stau singura in lumea mea Si te privesc cum o alinti pe ea Iar pe mine cu dispret ma privesti Tot ce stii e sa ma dispretuiesti Dar nu realizezi ca ea nu te vrea Asta e daor un moft...sa fii cu ea Vrei doar sa ma chinui Sa vezi daca o sa continui... Sa sufar in tacere Iar inima sa continuie sa`mi spere Ca poate intr`o alta zi Eu nu voi mai suferi
_______________________________________ Wanna die...Can you kill me???
|
|
| pus acum 16 ani |
|
• Bizarre.Girl •
Moderator
 Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
|
|
uau, frumoasa si asta. Dar ar trebui sa compui si poezii unde sa-ti arati frustarile. Nu doar suferinta. Nu spune doar ca: eu stau si te vad cu ea in brate. Spune ceva de genu: esti un frustrat si nu ai stiut sa ma pretuiesti, critica. Nu iti arata suferinta. 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
***Joe's Angel***
A little bit longer
 Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
|
|
ms de sfat:X
voi incerca )
_______________________________________ Wanna die...Can you kill me???
|
|
| pus acum 16 ani |
|
• Bizarre.Girl •
Moderator
 Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
|
|
|
| pus acum 16 ani |
|
***Joe's Angel***
A little bit longer
 Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
|
|
ceva nou...pe seama asazisilor "prieteni
Fara prieteni,fara iubire Tot ce vreau acum e o dulce despartire Pentru ca doar eu stiu cat ma doare Sa va privesc doar de la departare Si credeam ca si voi ma iubiti Ca totul e reciporc si ca nu ma mintiti
_______________________________________ Wanna die...Can you kill me???
|
|
| pus acum 16 ani |
|
• Bizarre.Girl •
Moderator
 Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
|
|
pur si simplu o ador 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
***Joe's Angel***
A little bit longer
 Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
|
|
mersi> <
_______________________________________ Wanna die...Can you kill me???
|
|
| pus acum 16 ani |
|
***Joe's Angel***
A little bit longer
 Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
|
|
asta am uitat sa v`o pun..e de marti sau miercuri :-??
Si am realizat ca nu mai am nimic Ma gandesc la acea noapte si vad cum te pierd spre rasarit Pleci de langa mine, te intalnesti cu ea Pentru tine iubirea niciodata nu va exista
Te vreau,te doresc Si incerc usor spre tine sa pasesc DAr ceva ma tine Parca ar fi un perete intre mine si tine
Iti place sa`mi zambesti Cu privirea sa ma cuceresti Apoi sa ma faci sa plang Sa ma pierd incet in adanc
_______________________________________ Wanna die...Can you kill me???
|
|
| pus acum 16 ani |
|
• Bizarre.Girl •
Moderator
 Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
|
|
uau, tu faci poezii pe banda rulanta ) frumoase evident 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
***Joe's Angel***
A little bit longer
 Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
|
|
DA cam asa cv ))
va pun mai tarziu inca una )facuta azi in ora de civica ))
ms> <
_______________________________________ Wanna die...Can you kill me???
|
|
| pus acum 16 ani |
|
• Bizarre.Girl •
Moderator
 Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
|
|
tu faci poezii in ore )
abia astept :X
|
|
| pus acum 16 ani |
|
***Joe's Angel***
A little bit longer
 Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
|
|
Pai da ) atunci imi vien inspiratia ))
deci dupa cum am promis uite`o ))
Am nevoie de tot ce am pierdut Mi`e dor de tine Vreau un nou inceput Imi doresc sa ma iubesti Vreau sa ma pretuiesti Dulce sa imi zambesti Si din nou sa ma cuceresti
MI`am pierdut si prietenii Pe care ii iubeam Credeam ca cel mai bine Cu ei ma`ntelegeam DAr ei m`au tradat.. Din nou m`au mintit... sic and am avut nevoie Ei m`au parasit
Nu mai am familie Nu mai am parinti Sutn singrua pe drumuri Si strang tare din dinti
Iar tot ce mi`a ramas este muzica Am doar microfonul si chitara mea Doar versurile ma ajuta sa ma opresc din plans Iar ritmul ma ajuta sa il visez frumos
_______________________________________ Wanna die...Can you kill me???
|
|
| pus acum 16 ani |
|
• Bizarre.Girl •
Moderator
 Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
|
|
asta e cea mai tare :X
|
|
| pus acum 16 ani |
|
***Joe's Angel***
A little bit longer
 Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
|
|
mersi> <:*
new:
In ochii tai e ura O vad când ma privesti Nu mai esti tipul ala Pe care il iubesc
Ai atatea defecte… Esti doar un nesimtit Te doresc mii de fete Dar esti de neatins
Usor te`ndepartezi… De langa mine pleci Chiar dac`o sa te schimbi N`o sa te mai doresc
_______________________________________ Wanna die...Can you kill me???
|
|
| pus acum 16 ani |
|
• Bizarre.Girl •
Moderator
 Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
|
|
uau, si asta imi plac ela nebunie :X bravo sa mai pui ':X:X:X
|
|
| pus acum 16 ani |
|
***Joe's Angel***
A little bit longer
 Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
|
|
o sa mai fac si o sa pun
_______________________________________ Wanna die...Can you kill me???
|
|
| pus acum 16 ani |
|
• Bizarre.Girl •
Moderator
 Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
|
|
ok, abia astept :X
XoXoXo 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
***Joe's Angel***
A little bit longer
 Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
|
|
Cateva mai noi:
->Nu stiu ce sa mai fac Pentru a`ti fi pe plac Asa esti mereu… Te multumesti prea greu.
Este asa ciudat, Cat de mult te`ai schimbat. Cat de urat vorbesti Stii doar sa ma jignesti
A trecut doar o zi Si deja nu mai stii Cum este sa iubesti Si sa ma pretuiesti
->In ochii tai e ura O vad când ma privesti Nu mai esti tipul ala Pe care il iubesc Ai atatea defecte… Esti doar un nesimtit Te doresc mii de fete Dar esti de neatins Usor te`ndepartezi… De langa mine pleci Chiar dac`o sa te schimbi N`o sa te mai doresc
->Ai o fata de prost Nu mai ai niciun rost. Nu stii sa pretuiesti Iubirea ce`o primesti. Invidia te roade Prostia te arde Ramai fara nimic Razand ca un tampit
->Vocea ta calda,plina de iubire Ma trezeste dimineata din amnezie. Ma face sa`ti zambesc Bland sa te privesc Usor sa`ti soptesc Un sincer “te iubesc”
Ochii tai mari,stralucesc sia cum Mi`I imaginez atunci când merg singura pe frum. Imi apari in vis Esti de nedescris Dispari in abis Destinul mi l`ai rescris
Nu vreau sa te pierd, Nu vreau sa dispari, Inima`mi arde in focuri mult prea mari. Te`ndepartezi usor,ma faci sa vreau sa mor. Vreau sa te am la mine`ndormitor
_______________________________________ Wanna die...Can you kill me???
|
|
| pus acum 16 ani |
|
• Bizarre.Girl •
Moderator
 Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
|
|
prima imi place cel mai mult :X
|
|
| pus acum 16 ani |
|
***Joe's Angel***
A little bit longer
 Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
|
|
mersi:X
_______________________________________ Wanna die...Can you kill me???
|
|
| pus acum 16 ani |
|
• Bizarre.Girl •
Moderator
 Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
|
|
sa mai pui 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
***Joe's Angel***
A little bit longer
 Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
|
|
Ai primit ce ti`ai dorit… M`ai distrus complet… Stau in fata ta si te privesc innocent Nu vreau sa mai sufar, Nu vreau sa mai plang… Vreau sa`ti mai spun un singur cuvant
Mi`ai promis c`o sa fie bine Ca n`o sa ma parasesti Dar zilnic ma lasi balta Si ma dispretuieste
Erai asa dulce la început Inca`mi aduc aminte cum te`am cunoscut… Dar te`ai schimbat,nu et mai recunosc Acum vreau sa dispari pentru ca te urasc
_______________________________________ Wanna die...Can you kill me???
|
|
| pus acum 16 ani |
|
• Bizarre.Girl •
Moderator
 Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
|
|
super
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Anna.Maria
Admin
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 13773
|
|
Wow..toate sunt faine rau <3
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
***Joe's Angel***
A little bit longer
 Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
|
|
Mersi fetele> <:*
Asta a fost facuta din suferinta profunda 
Dupa ce 2 saptamani s`a purtat ca si cum ma place ...o saptamana nu m`a mai salutat..apoi a inceput sa ma salute din nou si in ziua in care am scriso el a venit cu o fufa si s`a sarutat cu ea exact in fata mea si ei nici macar nu`s impreuna 
_______________________________________ Wanna die...Can you kill me???
|
|
| pus acum 16 ani |
|
• Bizarre.Girl •
Moderator
 Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
|
|
Cred ca tipul te joaca pe degete. Scuze ca iti spun dar asta e adevarul. Si el isi da seama de asta. Un mic sfat? Nu mai suferi pt el, sau macar nu ii mai arata ca suferi si incearca sa-l uiti, pt ca din cate mi-ai zis, am dedus ca este un magar
|
|
| pus acum 16 ani |
|
***Joe's Angel***
A little bit longer
 Din: Pain`s world
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 143
|
|
Ai mare dreptate
Mersi de sfat..o sa incerc sa fac asta
_______________________________________ Wanna die...Can you kill me???
|
|
| pus acum 16 ani |
|
• Bizarre.Girl •
Moderator
 Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
|
|
ma bucur ca te pot ajuta  zambeste, nu mai fi asa trista, viata e frumoasa [ pt mine nu e deoarece ma confrunt cu o gramada de probleme dar pt unii este :d]
|
|
| pus acum 16 ani |
|