♫♪Jonas Brothers♫♪
HEY BABY! Esti PARANOID si crezi ca nu mai e nimeni ca tine? Te inseli! Vrei sa fii MUCH BETTER si nu e nimeni care sa te asculte? Atunci vino si spune-ne WHAT DID HE/SHE DO TO YOUR HEART?! Lasa POISON IVY deoparte, TURN RIGHT si hai FLY WITH US, sa incepem un WORLD WAR 3! BLACK KEYS vor disparea doar daca vom KEEP IT REAL! DON'T SPEAK despre ce s-a intamplat BEFORE THE STORM, caci te vom CHARGE FOR THE CRIME. So KEEP IT REAL and KEEP THE FUN!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
♫♪Jonas Brothers♫♪ | Inregistrare | Login
POZE ♫♪JONAS BROTHERS♫♪
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: morena28
 | Femeie 25 ani Bistrita Nasaud cauta Barbat 27 - 52 ani |
|
• Bizarre.Girl •
Moderator
 Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
|
|
La voi cum sta treaba cu gripa asta? La mine in oras s-a inchis liceul in seara asta, maine ma duc la scoala sa ma asigur si nu face ore pana pe 19 ... ieii, vacantaaa 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Anna.Maria
Admin
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 13773
|
|
Deocamdata in Campina nu s.au inchis scoli sau licee..si nici nu sunt cazuri de gripa.
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
• Bizarre.Girl •
Moderator
 Din: Boston City =] :>
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5860
|
|
la noi sunt multi. In liceul meu sunt 6 .. si s-a inchis aseara pt o saptamana vai ce bine 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
casy
Start of something new
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 45
|
|
la mn in orash nu e gripa porcina deci nu am vacanta.. 
|
|
| pus acum 16 ani |
|